Informacje - News

 • Nowy Award Manager!     Informujemy, że Prezydium Zarządu Głównego PZK w dniu 11-08-2016 podjęło uchwałę o powołaniu na funkcję Award Managera Polskiego Związku Krótkofalowców kolegi Jerzego Gomoliszewskiego - SP3SLU.              Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji podjętych nowych obowiązków!

    [11.08.2016]


 • Dyplom "4 wieki od śmierci Cervantesa"Hiszpańska Unia Radioamatorska (URE) rozpoczęła wydawanie ciekawego dyplomu o nazwie  4 wieki od śmierci Cervantesa. Polska wersja regulaminu znajduje się tu: Polski regulamin. Zapraszamy do zdobywania dyplomu!

    [01.09..2016]

   


    


 • Pod patronatem Prezesa PZKAAA
  w
  ydawany jest 
  ciekawy    dyplom       AAA         czyli        »Arctowski Antarctic Award« - za łączności ze stacjami pracującymi z Polskiej Stacji Anktarktycznej PAN im. H. Arctowskiego.

Zapraszam do odwiedzin strony dyplomu AAA!

    

Kontakt - Contact


Award Manager PZK

Jerzy Gomoliszewski - SP3SLU

P. O. Box 15

62-700  T U R E K

Poland


sp3slu@pzk.org.pl


Hunter PZK Awards


Dyplom "Hunter PZK Awards"

("Łowca Dyplomów PZK")

Hunter

Regulamin

Dyplom można otrzymać za posiadanie, w zależności od klasy dyplomu, odpowiedniej ilości dyplomów wydanych przez PZK. I tak:

Klasa 1 – za posiadanie 8 dyplomów (na UKF – 4 dyplomy)

Klasa 2 – za posiadanie 6 dyplomów (na UKF – 3 dyplomy)

Klasa 3 – za posiadanie 4 dyplomów (na UKF – 2 dyplomy)

Dla nasłuchowców warunki są te same co dla dla KF.        

Uwagi:

 • Za odrębne dyplomy uznaje się różne wersje dyplomów „Polska” przyznawanych w ramach każdego podziału administracyjnego kraju.
 • Dyplom „SP-PA” uznawany jest jako jeden dyplom, bez względu na jego dodatkowe wyróżnienia w postaci naklejek, ale odrębnie za KF i UKF i CW.
 • Każda wersja dyplomu „HQ Award” uznawana jest za odrębny dyplom.
 • Wyższe klasy pozostałych dyplomów uznawane są za odrębne dyplomy.  

Wniosek powinien zawierać tylko wykaz dyplomów wraz z ich numerami i datami wydania i nie wymaga potwierdzeń dwóch nadawców. Patrz "Zasady ogólne..."


 HOME  ZASADY OGÓLNE  DRUKI ZGŁOSZEŃ