Informacje - News

  • Nowy Award Manager!     Informujemy, że Prezydium Zarządu Głównego PZK w dniu 11-08-2016 podjęło uchwałę o powołaniu na funkcję Award Managera Polskiego Związku Krótkofalowców kolegi Jerzego Gomoliszewskiego - SP3SLU.              Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji podjętych nowych obowiązków!

    [11.08.2016]


  • Dyplom "4 wieki od śmierci Cervantesa"Hiszpańska Unia Radioamatorska (URE) rozpoczęła wydawanie ciekawego dyplomu o nazwie  4 wieki od śmierci Cervantesa. Polska wersja regulaminu znajduje się tu: Polski regulamin. Zapraszamy do zdobywania dyplomu!

    [01.09..2016]

   


    


  • Pod patronatem Prezesa PZKAAA
    w
    ydawany jest 
    ciekawy    dyplom       AAA         czyli        »Arctowski Antarctic Award« - za łączności ze stacjami pracującymi z Polskiej Stacji Anktarktycznej PAN im. H. Arctowskiego.

Zapraszam do odwiedzin strony dyplomu AAA!

    

Kontakt - Contact


Award Manager PZK

Jerzy Gomoliszewski - SP3SLU

P. O. Box 15

62-700  T U R E K

Poland


sp3slu@pzk.org.pl


SP-PA


Dyplom "SP - Powiat Award"

SP-PA


Regulamin

Do dyplomu zaliczane są łaczności od 01.01.1999 r.

Klasa podstawowa na pasmach KF:

za przeprowadzenie łączności/nasłuchów ze 100 powiatami Polski.

Klasa podstawowa na pasmach UKF:

za przeprowadzenie co najmniej 50 łączności/nasłuchów z różnymi powiatami, w co najmniej trzech okręgach SP.

Nalepki: za spełnienie wymogów na CW, PHONE lub MIXED, za 100, 150, 200, 250, 300, 325, 350 i za wszystkie powiaty w Polsce. W przypadku wszystkich powiatów nalepka "ALL" wydawana jest bez względu na emisję. 

Nalepki na UKF tak samo jak na KF.

Wniosek - lista GCR (tzn. potwierdzona przez 2-ch nadawców) i ksero dowodu wpłaty na konto PZK należy przesłać do Award Managera PZK - patrz „Zasady ogólne".  HOME  ZASADY OGÓLNE  ARKUSZ EXCELA DO ZGŁOSZENIA